Hafta içi saat 16:00 a kadar sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün kargoya verilir.

Havale – eft ile ödeme yapılmışsa ödemenizin onaylanması için lütfen ödeme dekontunuzu mail olarak gönderiniz.

Ürün kargoya verildiğinde kargo takip numarası size mail olarak gönderilir.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo ile gönderilmektedir.

Bulunduğunuz yerin durumuna göre ortalama teslim süresi 2~4 iş günüdür.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?

Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.
Bu bilgi e-maili yardımı ile, ürününüzün ya da ürünlerinizin kargoya ne zaman teslim edilmiş olduğunu öğrenebilmektesiniz.

Kargo Teslimatı Sırasında Nelere Dikkat Edilmeli?

Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik söz konusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.
Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.
Eğer ürün kutusu size hasarlı ya da deforme olmuş olarak ulaştı ise paketi teslim almayarak doğrudan bize geri gönderebilirsiniz. Teslimat sonrası paketin hasarlı olduğunu farkettiyseniz kargo görevlisine tutanak hazırlatarak bize göndermeniz gerekecektir. Ürünler bize ulaştığında sorununuz kayıtlarımıza işlenecek olup, en kısa sürede yeni ürünleriniz size gönderilecektir.

2 Yorum

 1. ersin.karakus 1 Nisan 2021 Reply

  Merhaba,

  Kargo bilgilendirmesi ulaşmadı. Ürünler kargoya bilgi verildi mi acaba bilgi verebilir misiniz.

  İyi Çalışmalar

  • admin 1 Nisan 2021 Reply

   Merhabalar. Kargo bilgisi, kargonuz verildikten sonra mail ile gönderilmektedir. Maillerinizi kontrol etmenizi veya web sitemiz üzerinden hesabım sekmesinde bulunan siparişlerim kısmından vermiş olduğunuz sipariş numarasına tıklamanızı rica ederim.

Bir Yorum Bırak

E-Posta adresiniz halka açık yayınlanmayacak.